Hitbet Belge İstiyor Mu?

Hitbet belge istiyor mu sorusu özellikle üyelik işlemleri sırasında takipçilerimiz tarafından editörlerimiz yönetilmektedir. Ülkemizdeki bütün canlı bahis siteleri online olarak yaptığından dolayı mutlaka güvenilir bir şekilde üyelerle buluşmak zorundalar. Bunun için alınmış olan lisans ve sertifika yeterli değil ayrıca üyelerin de bazı noktalarda siteye güven vermesi gerekiyor. Bunun için Hitbet bazı uygulamalarında sizden belge talep edebiliyor. Hangi uygulamalarda nasıl belge istendiğini ve belgeleri nasıl sisteme ulaştırabileceğinizi aşağıda anlatıyoruz. Hitbet giriş yaptıktan sonra kaliteli ve güvenilir bir sitede hizmet alabileceksiniz.

Hitbet Üyelik İçin Belge İstiyor Mu?

Hitbet üyelik için belge istiyor mu sorusu üyelik işlemlerinde online formu doldurduktan sonra yanıt bulacaktır. 18 yaş sınırı bulunan siteye üye olmayı düşünüyorsanız sitenin sağ üst köşesindeki yeni üye sekmesine tıklamalısınız. Karşınıza açılmış olan formu eksiksiz bir şekilde kolayca doldurabiliyorsunuz. Ayrıca mobil uygulamayı devreye sokarak yine bu formu doldurmanız ve üyeliğinizi tamamlamanız mümkün. Tüm form doldurulduktan sonra onaylandığınızda sizden son işlem olarak belge talep ediliyor. Fotoğraflı bir kimlik belgesi göndermeniz yeterli olacaktır.

Hitbet Belgesiz Ödeme İşlemleri

Hitbet belgesiz ödeme işlemleri yaparak üyelerini rahatlatmaktadır. Sitenin ödeme portföyde oldukça kaliteli çözümler ile donatılmış para çekme limiti günlük maksimum 50 bin TL olarak belirlenmiştir ve istediğiniz kadar çekim işlemi yapabiliyorsunuz. Para çekerken TL nakit, Ecopayz, banka havalesi ve Neteller uygulaması ile çekim yapabilirsiniz. Minimum 100 TL tutarında çekim talebi oluşturduğunuzda ödeme işlemleriniz ortalama 10 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Üstelik hiçbir şekilde belge sunmanıza gerek yok fakat ödeme işlemlerinde eğer sitenin genel bir denetlemesi söz konusuydu veya şüpheli hareketler varsa size ait son 3 ay içerisinde ödenmiş kurumsal bir faturayı veya fotokopisini sisteme ulaştırabilirsiniz.